Vinylové podlahy

1 FLOOR je naše privátní značka se širokým výběrem odolných vinylových podlah za dostupné ceny. V současné době se jedná o 4 kolekce se všemi typy vinylových konstrukcí. Můžete vybírat mezi vinyly na nosné HDF desce se zámkovým spojem a s integrovanou protihlukovou podložkou Noise Reduct, která utlumuje kročejový hluk na minimum a redukuje drobné nerovnosti podkladu. Dalšími variantami v nabídce jsou celovinylové podlahy se zámkovým spojem a vinylové dílce určené k lepení.

Další variantou vinylových podlah privátní značky 1 FLOOR jsou kolekce v rolích, které lze díky velmi nízké konstrukční tloušťce použít u rekonstruovaných prostor, kde je častokrát tloušfka podlahy limi­tujícím faktorem. V nabídce naleznete 3 kolekce s pestrou nabídkou dekorů imitujících dřevěnou podlahu. Všechny dekory jsou dostupné v šířkách rolí 3 a 4 m.


 

Fatra, a.s. je tradičním českým výrobcem vinylových podlah, které nabízí v dekorech dřevo, kámen nebo koberec. Thermofix® je speciální heterogenní vinylová podlahovina v dílcích vyráběná od roku 2003. Díky své konstrukci patří mezi nejkvalitnější podlahy na světě.

Nášlapná vrstva je opatřena mechanickým dezénem a polyuretanovou vrstvou, která usnadňuje údržbu, zvyšuje odolnost a prodlužuje životnost. Krytina je navíc kvůli maximální rozměrové stálosti vyztužena skelným rounem. Tyto vlastnosti činí z Thermofixu produkt, který bude dobře sloužit po mnoho let v běžných i hodně vytížených místnostech, jako jsou obývací pokoje, kuchyně, restaura­ce, hotely či stylové kanceláře. Podlahovina je odolná vůči vlhkému prostředí, snadno se udržuje, je vhodná pro podlahové topení a zdravotně nezávadná.


Plovoucí vinylová podlaha Fatra RS-click® se vyrábí v 10 nadčasových dekorech. Je vybavena zámkovým spojem a instaluje se bez lepidla. Kolekce 2016-2018 v sobě kombinuje inovace v konstrukci podlahovin, bohaté zkušenosti odborníků z Fatry a moderní trendy interiérového designu. Podlahy mají dokonalý design imitující přírodní materiály. Velkou výhodou těchto podlah je korková vrstva, která zajišťuje vynikající zvukovou izolaci. Díky antibakteriální povrchové úpravě má zvýšenou odolnost proti znečištění a běžným chemikáliím.


 

Vinylové podlahy Floor Forever nabízí širokou škálu dekorů s autentickou strukturou dřeva nebo betonových dlaždic. Tyto vinylové podlahy jsou extrémně stabilní, jednoduché na údržbu, výborné tepelné i zvukové izolují a lze je pokládat na podlahové topení. Můžete vybírat z různých dřevin, jako je dub, buk, jasan, třešeň. Podlahy se výborné hodí do soukromých interiérů i do komerčních prostor.

Jednotlivé funkční vrstvy podlahy jsou tepelné slisované do jednolitého pevného materiálu. Díky kvalitnímu povrchu s trvalou polyuretanovou úpravou a šesti vrstvám, zůstanou podlahy Vinyl Floor Forever stále jako nové. Hravé zvládnou i ostré drápky Vašeho chlupatého miláčka.


Pod holandskou značkou mFLOR nabízíme velmi kvalitní vinyly s reálnými imitacemi. Výrobce po­užívá nejmodernější techniky tisku, které umožňují dokonale vykreslit kresbu dřevěné podlahy v čis­tém i rustikálním provedení. U kolekce mFLOR Authentic se používá speciální technika tvarovací raž­by, čímž podlaha i na dotek věrně imituje přírodní materiály. Napodobuje se nejen dřevo, dekory kamene umíme dodat například v provedení vinylové dlažby v XL formátu 914 x 914 mm. Podlahy, lepené nebo se zámkovým spojem, jsou vysoce odolné vůči mechanické zátěži i působení vody, snadno se udržují, jsou tiché při chůzi, ideální v kombinaci s podlahovým topným systémem. Podlahy mFLOR se zárukou až 15 let jsou bezpečnou volbou pro zdravé bydlení, bez zátěže na životní prostředí.


Tarkett vyrábí PVC podlahy v několika kolekcích a šířkách rolí 2 m, (3 m) a 4 m.

Kolekce GOLD CLASSIC je vhodná do všech místností obytného domu či bytu a díky svým technickým vlastnos­tem vč. kalandrované vrstvy pro větší odolnost proti protlačení splňuje všechny podmínky pro by­tovou výstavbu.

Kolekce GOLD MASSIVE díky svým technickým vlastnostem také splňuje všechny podmínky pro bytovou třídu.

GOLD TEX je vinylová podlahová krytina na textilní podložce s výbor­nou tepelnou a zvukovou izolací. Je vhodná pro renovace bytu a umožňuje jednoduchou instalaci dokonce i na nerovný povrch.

Kolekce Meteor představuje ideální alternativu pro omezený rozpo­čet. Meteor 55/70 nabízí kolekci s 0,55 a 0,7 mm silnou nášlapnou vrstvou ve zcela nových designech jako odpověď na požadavky vzhledu a komfortu při použití v bytových i komerčních prostorách. Vyznačuje se výbornou odolností proti zbytkovému otlaku, oděru, škrábancům a skvrnám. Meteor 55/70 nabízí řadu 26 barev navozujících „pocit domova”. Materiál je dodáván v rolích pro lepší hygienu, voděodolnost a dobrou užitnou hodnotu. Meteor 70 kombinuje vlastnosti a komfort při chůzi s absorpcí hluku 7 dB a Meteor 55 s absorpcí 13 dB.

Kolekce Acczent Excellence 70 Ste­Ila Ruby je kompaktní heterogenní vinylová podlaha vyvinutá pro všechny oblasti s intenzivním komerčním provozem jako jsou nemocnice a školy, ale i domácnost. Nášlapná vrstva 0,7 mm čistého PVC, posílená povrchovou úpravou TopCleanTM PUR, přináší vynikající odolnost proti aféru, protlaku, oděru, poškrábání a skvrnám.


 

Kvalitu vinylových podlah německé značky Wineo potvrzuje řada získaných vyznamenání a certifikátů. Jedná se o extrémně odolné podlahy, připravené na vysoké zatížení. Kromě soukromých interiérů se výborně hodí i do komerčních prostor. Vyrábějí se různé varianty v nízké konstrukční tloušťce od 2 do 9 mm (konstrukce určené k lepení, se zámkovým spojem LocTec a do třetice se zámkovým spojem LocTec na HDF desce), díky kterým lze najít optimální řešení pro každou místnost u novostaveb i rekonstrukcí. Vinylové podlahy jsou elastické a měkké na došlap, čímž šetří klouby, zároveň hřejivé, tiché, nekluzké, příjemné pro bosou nohu. Velmi nízký tepelný odpor je předurčuje k pokládce na podlahové topení. V nabídce máme obrovský výběr atraktivních dekorů v designu dřeva, kamene, pískovce či břidlice.


Ke stažení:

Technické listy

Návody na údržbu

Provozovatel

Kratochvíl parket profi, s.r.o.
Bohunická cesta 1/328
664 48 Moravany u Brna

Tel.: 547 212 811
IČ: 25323172
Číslo účtu: 2101046592/2700

Zapsaná u OR vedeného u Krajského soudu v Brně v odd. C, vložka 25791
Jednatel společnosti: Ing. Petr Kratochvíl

Podlahy XXL © 2017. Všechna práva vyhrazena.