Vinylové podlahy

1 FLOOR je naše privátní značka se širokým výběrem odolných vinylových podlah za dostupné ceny. V současné době se jedná o 4 kolekce se všemi typy vinylových konstrukcí. Můžete vybírat mezi vinyly na nosné HDF desce se zámkovým spojem a s integrovanou protihlukovou podložkou Noise Reduct, která utlumuje kročejový hluk na minimum a redukuje drobné nerovnosti podkladu. Dalšími variantami v nabídce jsou celovinylové podlahy se zámkovým spojem a vinylové dílce určené k lepení. Další variantou vinylových podlah privátní značky 1 FLOOR jsou kolekce v rolích, které lze díky velmi nízké konstrukční tloušťce použít u rekonstruovaných prostor, kde je častokrát tloušfka podlahy limi­tujícím faktorem. V nabídce naleznete 3 kolekce s pestrou nabídkou dekorů imitujících dřevěnou podlahu. Všechny dekory jsou dostupné v šířkách rolí 3 a 4 m.


 

 

 

Vinylové podlahy Floor Forever nabízí širokou škálu dekorů s autentickou strukturou dřeva nebo betonových dlaždic. Tyto vinylové podlahy jsou extrémně stabilní, jednoduché na údržbu, výborné tepelné i zvukové izolují a lze je pokládat na podlahové topení. Můžete vybírat z různých dřevin, jako je dub, buk, jasan, třešeň. Podlahy se výborné hodí do soukromých interiérů i do komerčních prostor. Jednotlivé funkční vrstvy podlahy jsou tepelné slisované do jednolitého pevného materiálu. Díky kvalitnímu povrchu s trvalou polyuretanovou úpravou a šesti vrstvám, zůstanou podlahy Vinyl Floor Forever stále jako nové. Hravé zvládnou i ostré drápky Vašeho chlupatého miláčka.


Pod holandskou značkou mFLOR nabízíme velmi kvalitní vinyly s reálnými imitacemi. Výrobce po­užívá nejmodernější techniky tisku, které umožňují dokonale vykreslit kresbu dřevěné podlahy v čis­tém i rustikálním provedení. U kolekce mFLOR Authentic se používá speciální technika tvarovací raž­by, čímž podlaha i na dotek věrně imituje přírodní materiály. Napodobuje se nejen dřevo, dekory kamene umíme dodat například v provedení vinylové dlažby v XL formátu 914 x 914 mm. Podlahy, lepené nebo se zámkovým spojem, jsou vysoce odolné vůči mechanické zátěži i působení vody, snadno se udržují, jsou tiché při chůzi, ideální v kombinaci s podlahovým topným systémem. Podlahy mFLOR se zárukou až 15 let jsou bezpečnou volbou pro zdravé bydlení, bez zátěže na životní prostředí.


Tarkett vyrábí PVC podlahy v několika kolekcích a šířkách rolí 2 m, (3 m) a 4 m. Kolekce GOLD CLASSIC je vhodná do všech místností obytného domu či bytu a díky svým technickým vlastnos­tem vč. kalandrované vrstvy pro větší odolnost proti protlačení splňuje všechny podmínky pro by­tovou výstavbu. Kolekce GOLD MASSIVE díky svým technickým vlastnostem také splňuje všechny podmínky pro bytovou třídu. GOLD TEX je vinylová podlahová krytina na textilní podložce s výbor­nou tepelnou a zvukovou izolací. Je vhodná pro renovace bytu a umožňuje jednoduchou instalaci dokonce i na nerovný povrch. Kolekce Meteor představuje ideální alternativu pro omezený rozpo­čet. Meteor 55/70 nabízí kolekci s 0,55 a 0,7 mm silnou nášlapnou vrstvou ve zcela nových designech jako odpověď na požadavky vzhledu a komfortu při použití v bytových i komerčních prostorách. Vyznačuje se výbornou odolností proti zbytkovému otlaku, oděru, škrábancům a skvrnám. Meteor 55/70 nabízí řadu 26 barev navozujících „pocit domova”. Materiál je dodáván v rolích pro lepší hygienu, voděodolnost a dobrou užitnou hodnotu. Meteor 70 kombinuje vlastnosti a komfort při chůzi s absorpcí hluku 7 dB a Meteor 55 s absorpcí 13 dB. Kolekce Acczent Excellence 70 Ste­Ila Ruby je kompaktní heterogenní vinylová podlaha vyvinutá pro všechny oblasti s intenzivním komerčním provozem jako jsou nemocnice a školy, ale i domácnost. Nášlapná vrstva 0,7 mm čistého PVC, posílená povrchovou úpravou TopCleanTM PUR, přináší vynikající odolnost proti aféru, protlaku, oděru, poškrábání a skvrnám.


  Kvalitu vinylových podlah německé značky Wineo potvrzuje řada získaných vyznamenání a certifikátů. Jedná se o extrémně odolné podlahy, připravené na vysoké zatížení. Kromě soukromých interiérů se výborně hodí i do komerčních prostor. Vyrábějí se různé varianty v nízké konstrukční tloušťce od 2 do 9 mm (konstrukce určené k lepení, se zámkovým spojem LocTec a do třetice se zámkovým spojem LocTec na HDF desce), díky kterým lze najít optimální řešení pro každou místnost u novostaveb i rekonstrukcí. Vinylové podlahy jsou elastické a měkké na došlap, čímž šetří klouby, zároveň hřejivé, tiché, nekluzké, příjemné pro bosou nohu. Velmi nízký tepelný odpor je předurčuje k pokládce na podlahové topení. V nabídce máme obrovský výběr atraktivních dekorů v designu dřeva, kamene, pískovce či břidlice.


Ke stažení:

Technické listy Návody na údržbu

Provozovatel

Kratochvíl parket profi, s.r.o.
Bohunická cesta 1/328
664 48 Moravany u Brna

Tel.: 547 212 811
IČ: 25323172
Číslo účtu: 2101046592/2700

Zapsaná u OR vedeného u Krajského soudu v Brně v odd. C, vložka 25791
Jednatel společnosti: Ing. Petr Kratochvíl

Podlahy XXL © 2017. Všechna práva vyhrazena.