Laminátové podlahy

Laminátové podlahy německé značky Wineo vyrábí rodinná firma s 35Ietou tradicí. Jedná se o jedny z prvních laminátových podlah na evropském trhu. Výroba probíhá za přísných ekologic­kých podmínek, což potvrzují získané certifikáty. Skvěle se hodí do soukromých (se zárukou až 25 let) i komerčních interiérů. Nové kolekce s atraktivními dekory mají speciální úpravu Aqua Protect, díky které je lze umístit také do vlhkých prostor. Zámkový spoj Logitec garantuje přesnou a pevnou pokládku. Vysoce odolné laminátové podlahy Wineo s antistatickým povrchem se snadno udržují a jsou kompatibilní s podlahovým topným systémem. V kolekci Wineo – Galaxy naleznete také lami­nátovou podlahu s extra lesklým jednobarevným povrchem.


Laminátové podlahy 1 FLOOR nabízíme pod naší privátní značkou. Ekologická výroba v souladu s šetrným přístupem k životnímu prostředí probíhá v Německu. Kvalitní a vůči oděru vysoce odolné podlahy, které zvládnou silné zatěžované soukromé i komerční prostory, jsou zároveň cenově dostupné. Podlaha bez problému odolá i větším domácím mazlíčkům. Plovoucí pokládku zjednodušuje a urychluje integrovaný zámek Megaloc, z výroby impregnovaný speciálním voskem Isowaxx, který podlahu chrání před pronikáním vlhkosti. Podlahy z kolekcí 1 FLOOR Nobles (s moderním úzkým formátem lamel) a Easy se snadno udržují a jsou vhodné k umístění na podlaho­vé vytápění. Nová kolekce Bliss je určena pro vysokou zátěž, lamely mají velký formát 2175 x 243mm. U vybraných dekorů kolekce Nobles je použita speciální povrchová úprava synchrostructure, která dokonale kopíruje kresbu dřevěného dekoru, například letokruhy či praskliny jsou detailně a s přes­ností strukturovány i povrchové. Podlaha tak získává zcela autentický výraz.


Laminátové podlahy Balterio autenticky napodobují přírodní strukturu dřeva. Povrchová úprava 3D Wood Effect zdůrazňuje přirozený reliéf dřeva ve variacích stupňů lesku od matu až po satén

a hedvábí. Díky synchronizovanému procesu struktury dřeva se laminátová podlaha Balterio stává True to nature®. Exluzivní technologie Chromezone® vylepšuje povrchovou úpravu True to nature® tak, že žilkování dřeva propůjčuje lesk. Ručně hoblovaná povrchová úprava Handscraped® dodá­vá podlahovým dílcům mistrovský vzhled, jako kdyby byla každá lamela ručně vyrobená. Díky nové technologii Panoramic design® dekory působí, jako kdyby přecházely z lamely na lamelu, a vytváří tak dojem nekonečných prken. Celý efekt podtrhují elegantní V-drážky, které dotváří dokonalý vzhled skutečných prken.

Inovační zámkové systémy zajištují snadnou pokládku laminátových podlah Balterio. Rotační sys­tém zámku ClickXpress® usnadňuje spojení jednotlivých lamel dohromady a výsledkem je pevná, bezešvá podlaha. Podlahy Balterio jsou certifikovány PEFC, což zaručuje ochranu našich lesů. Jsou také nositelem ekoznačky Modrý anděl a A+, protože obsahují 10 krát méně formaldehydů, než uvádí požadovaná norma. Podlahy jsou vhodné na podlahové vytápění.


Laminátové podlahy značky Classen přivážíme z Německa. Atraktivní dekory, reálně imitující různé typy dřevin, nabízí výrobce u kolekce Popular na moderním úzkém formátu lamel. Podlahy jsou uzpůsobeny pro vysokou komerční zátěž (33 / AC5). K vynikající odolnosti přispěla impregnace hran voskem Isowaxx, který krytinu chrání před pronikáním vlhkosti.

Ke každému dekoru jsou k dispozici originální lišty značky Classen. V nabídce jsou nové kolekce Sloppy, Winsome, Wild, které věrně napodobují selský typ podlahy.


Ke stažení:

Technické listy

Návody na údržbu

Provozovatel

Kratochvíl parket profi, s.r.o.
Bohunická cesta 1/328
664 48 Moravany u Brna

Tel.: 547 212 811
IČ: 25323172
Číslo účtu: 2101046592/2700

Zapsaná u OR vedeného u Krajského soudu v Brně v odd. C, vložka 25791
Jednatel společnosti: Ing. Petr Kratochvíl

Podlahy XXL © 2017. Všechna práva vyhrazena.